Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Виготовлення вивісок

Виготовлення вивісок | коротко

Вивіска - це перше, що робить будь-яке підприємство чи організація з зовнішньої реклами. Погодьтеся, цей елемент зовнішньої реклами є головним. Вивіска - це конструкція, яка красиво оформлена і являє собою назву магазину або іншого закладу. Вивіски бувають плоскими і об'ємними, світловими і несвітлові, фасадними і інтер'єрними, неоновими, інформаційними, динамічними, комбінованими і т.д.

Виготовлення вивісок | Детально

Створенню вивіски потрібно приділити максимум уваги. На практиці, вивіска підприємства є маркетинговим інструментом, який безпосередньо впливає на потік клієнтів, а звідси і на загальний комерційний успіх. Дизайн і варіанти виготовлених нами вивісок залежить від місця монтажу і конструкції будівлі. Наші фахівці завжди враховують побажання замовників, крім цього вироблені нами вивіски відповідають тематиці і статусу підприємства. Наші фахівці мають величезний досвід роботи, тому наші вивіски надійні і міцні, вони протягом довгого періоду часу не втратять форму і свій колір. Ще ми створюємо вивіски дійсно в найкоротші терміни, якість при цьому залишається на високому рівні.

Ціна створення вивісок

Кожна вивіска, яку ми виготовляємо нашим замовникам - індивідуальна. І ціна виготовлення вивіски так само індивідуальна. Але будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали для вивісок з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення вивіски без шкоди якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких вивісок прямо на місці. Щоб дізнатися ціну виготовлення саме Вашої вивіски, необхідно просто зв'язатися з нами найбільш зручним способом і коротко описати, яка вивіска вам необхідна.

Фотозвіти виготовлення вивісок: