Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Виготовлення вивісок

Вивіски Харків

Виготовлення вивісок | коротко

Вивіска - це перше, що робить будь-яке підприємство чи організація з зовнішньої реклами. Погодьтеся, цей елемент зовнішньої реклами є головним. Вивіска - це конструкція, яка красиво оформлена і являє собою назву магазину або іншого закладу. Вивіски бувають плоскими і об'ємними, світловими і несвітлові, фасадними і інтер'єрними, неоновими, інформаційними, динамічними, комбінованими і т.д.

Виготовлення вивісок | Детально

Створенню вивіски потрібно приділити максимум уваги. На практиці, вивіска підприємства є маркетинговим інструментом, який безпосередньо впливає на потік клієнтів, а звідси і на загальний комерційний успіх. Дизайн і варіанти виготовлених нами вивісок залежить від місця монтажу і конструкції будівлі. Наші фахівці завжди враховують побажання замовників, крім цього вироблені нами вивіски відповідають тематиці і статусу підприємства. Наші фахівці мають величезний досвід роботи, тому наші вивіски надійні і міцні, вони протягом довгого періоду часу не втратять форму і свій колір. Ще ми створюємо вивіски дійсно в найкоротші терміни, якість при цьому залишається на високому рівні.

Ціна створення вивісок

Кожна вивіска, яку ми виготовляємо нашим замовникам - індивідуальна. І ціна виготовлення вивіски так само індивідуальна. Але будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали для вивісок з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення вивіски без шкоди якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких вивісок прямо на місці. Щоб дізнатися ціну виготовлення саме Вашої вивіски, необхідно просто зв'язатися з нами найбільш зручним способом і коротко описати, яка вивіска вам необхідна.

🌆 Якими бувають вивіски?

Вивіски бувають плоскими і об'ємними, світловими і несвітлові, фасадними і інтер'єрними, неоновими, інформаційними, динамічними, комбінованими і т.д.

💸 Який бюджет потрібен для вивіски?

Вивіску можна зробити практично для будь-якого бюджету. Якщо він мінімальний, то це буде невелика площа без підсвічування з мінімальною складністю з виготовлення. Навіть така вивіска з правильним дизайном буде виконувати поставлені цілі.

📝 Що потрібно для замовлення вивіски?

Для початку, повідомте нам про те, що саме Ви хочете. Добре, якщо будуть надані фото фасаду, де повинна бути встановлена вивіска. Який бюджет, що сподобалися приклади по дизайну і робіт - все це буде дуже корисним для замовлення.

💰 Скільки коштує вивіска?

Ціна виготовлення вивіски індивідуальна, вона розраховується виходячи з багатьох факторів, таких як площа рекламного місця, вартість деталей, складність конструкції, обсягу робіт і т.д. Але ціни на стандартні типи вивісок можна знайти на нашому сайті.

Фотозвіти виготовлення вивісок: