Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Обклеювання авто

Обклеювання авто Харків

Обклеювання авто | Коротко

Обклеювання авто рекламою - послуга, яка постійно потрібно нашим клієнтам. За весь період діяльності наші співробітники оклеєли безліч автомобілів, автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також деякі спеціальні види транспорту. Великий досвід роботи наших співробітників дозволяє виконати якісний монтаж реклами на авто будь-якого виду, через що термін служби рекламного зображення буде максимально можливим.

Обклеювання авто | Метод аплікації

Обклеювання авто методом аплікації вважається найбільш розповсюдженний в Харкові на легкових автомобілях. Для цього використовуються якісні вінілові самоклеючі плівки, з яких плоттером вирізані зображення і тексти. Далі ці фрагменти наклеюються на авто, яке заздалегідь підготовлено до монтажу реклами, згідно макетів. Всі роботи по монтажу реклами буде виконувати досвідчений співробітник, що дозволить використовувати рекламу на транспорті максимально довго, а при правильному демонтажі реклами на авто не залишиться ніяких слідів її розміщення. Максимальний термін використання такої реклами на транспорті становить 1 - 2 роки.

Обклеювання авто | Широкоформатний друк

Обклеювання авто плівками, на яких заздалегідь нанесено рекламне зображення методом широкоформатного друку, зазвичай використовується коли необхідно покрити більшу площу транспорту або ж використовувати повнокольорові фотографічні малюнки в зображенні. Для такого монтажу авто також ретельно готується і оклеївається досвідченим фахівцем методом накату. Максимальний термін використання такої реклами на транспорті становить до 3 років.

Обклеювання авто | Ціна

Ціна на даний вид послуг завжди розраховується індивідуально. Тут необхідно враховувати площу покриття, спосіб обклеювання та вид використаних матеріалів. Щоб дізнатися точну ціну на даний вид послуги - зв'яжіться з нами найбільш зручним для Вас способом і повідомте дані, необхідні для обклеювання авто.

🚗 В яких випадках застосовують обклеювання автомобіля?

Обклеювання авто - дуже популярна послуга, яким користуються як бізнес сектор, так і приватні особи. Для перших - це можливість скористатися досить вдалою пересувний рекламною площею, для других - зробити авто більш привабливим, індивідуалізувати його по-своєму.

🔖 Як відбувається обклеювання авто рекламою?

Біля нашого офісу або з виїздом до клієнта, подбавши про прийнятні оточуючих умовах, автомобіль готується до монтажу реклами (мийка, знежирення, сушка), після чого наші фахівці обклеюють поверхні, згідно затвердженого з дизайнером макету.

🎩 Чи можна обклеїти авто рекламою самостійно?

Можна, і в інтернеті є багато відео на цю тему. Але нам варто згадати, що якщо немає досвіду роботи з самоклеючими плівками, то можна не тільки наклеїти неякісно, так і нашкодити лакофарбової поверхні автомобіля.

💰 Скільки коштує обклеювання авто?

Обклеювання авто завжди розраховується індивідуально. Ціна залежить від площі реклами, складності робіт, кількості витрачених матеріалів, а іноді і погодних умов. Надсилайте макет нам на пошту - ми все швидко порахуємо і назвемо ціну.

Фотозвіти обклеювання авто: