Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Друк на плівці

Друк на плівці

Друк на плівці

Друк на плівці дуже активно використовується в широкоформатному друку. Друк на плівці має на увазі собою печатку на самокліючій плівці, яку називають "Oracal". Ми використовуємо плівки високої якості, які виготовляє німецький виробник "Orafol". Бувають плівки матові і глянцеві. Для друку на плівці ми використовуємо якісні чорнила.

Друк на самокліючій плівці

Розглянемо вид друку, який стає більш затребуванішим і популярнішими з кожним днем ​​- друк на плівці (друк на оракалі, друк на самоклейці). Це один з найбільш економічних і поширених видів друку для рекламних цілей. Друковане зображення наноситься на плівку широкоформатним принтером. Роздільна здатність зображення на плівці досить висока, в порівнянні з іншими видами друку. Друк на самоклеючих плівках часто застосовується як у зовнішній, так і в інтер'єрній рекламі, досить вдало плівка підходить і при оформленні будинків і офісів. Плівка називається "самоклеюча", тому що вона має спеціальний клейовий шар, за допомогою якого можна швидко і міцно прикріпити плівку на яку-небудь поверхню. В результаті замовник отримує високу якість продукції, стійкість до навколишнього середовища і довговічність.

Друк на Oracal

Друк на оракал - це один з видів друку на плівці. Але багато людей вже давно називають будь-яку плівку оракалом. Справа в тому, що найпопулярніша вінілова плівка на даний момент проводиться фірмою "Oracal". І так як вона перша з'явилася на нашому рекламному ринку, і при цьому було дуже дешевою і якісною, її назва "прилипла" до всіх самокліющіхся плівок. Н даний момент, фірм-виробників самоклеючих плівок дуже багато, але фірма "Oracal" не здає свої позиції. Друк на оракалі застосовується в різних видах зовнішньої і інтер'єрної реклами. Так як друк на оракалі високої роздільної здатності та якості, зображення виходить яскраве, чітке і насичене. Зараз є безліч різних видів плівки, але плівка-оракал залишається найбільш міцною і стійкою при порівняно низькою ціною, що дозволяє зберегти презентабельний вигляд реклами навіть при опадах, перепадах температур та інших негативних факторах навколишнього середовища.

Ціна друку на плівці

Матеріал

Ціна, грн.

за 1 кв.м.

від 15 кв.м.

Ск.плівка матова / глянцева / прозора (1440 dpi)

1.

Плівка Європа (Oracal, Ritrama)

125

115

2.

Плівка Китай

100

90

📝 Які технічні вимоги до макету для друку на плівці?

Растровий файл зберігайте в форматі TIFF з палітрою кольорів CMYK. Векторний файл з тієї ж кольоровою палітрою CMYK, але в форматі CDR. Масштаб 1: 1, а дозвіл - 65-150 dpi. Якщо з цим виникають труднощі - наш дизайнер все це зробить за Вас.

🌿 Коли доречно застосувати друк на плівці?

Якщо необхідно обклеїти поверхню будь-яким матеріалом з певним зображенням або рекламною інформацією, доречно використовувати самоклеющуюся плівку типу «оракал», на якій роздруковують потрібний макет у високій якості.

🏆 У чому особливість самоклейки (самоклеющейся плівки)?

Ця плівка має спеціальний клейовий шар, за допомогою якого її можна швидко і міцно прикріпити на поверхню. Вона найбільш економічна і дуже часто використовується при виготовленні вивісок, рекламному оформленні фасадів та вітрин.

💰 Яка ціна друку на плівці в RaketaPrint?

Ціна друку на плівці в RaketaPrint легко розраховується за допомогою калькулятора широкоформатного друку, який можна знайти на нашому сайті. Там, до речі, можна побачити вартість перевитрати, який обчислюється виходячи з ширини рулону плівки.

Фотозвіти друку на плівці: