Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Виготовлення штендерів

Штендери Харків

Виготовлення штендерів | Коротко

Штендери - це невеликий переносний рекламний щит, який відноситься до мобільного виду зовнішньої реклами. Зазвичай, він встановлюється недалеко від рекламодавця. Використовуючи штендер в зовнішній рекламі, Ви значно підвищите її ефективність, і все це за помірною ціною. Розміри штендера зазвичай не перевищують розміри 0,6 х 1,3 м. Завдяки такій компактності, штендер стає потужним засобом зовнішньої реклами.

Виготовлення штендерів | Детально

Штендер - це мобільний носій рекламної інформації. Зазвичай він має 2 поверхні, на яких розташовані зображення рекламного характеру. Ці поверхні зазвичай виготовляються з пластика, оцинкованого заліза або композиту. Вони пов'язані один з одним завдяки рухомої (розкладної) або нерухомої рами, яка в свою чергу, складається з тонкостінних труб різних діаметрів, забарвлених емаллю високої якості. Зображення рекламного характеру на робочій поверхні штендера зазвичай наноситься завдяки плівці, на якій вже надрукована реклама, або завдяки різнобарвним картинкам і текстам, які вирізав плоттер. Є можливість також встановлювати на штендер поверхню, на якій дуже зручно писати крейдою, для постійного оновлення оперативної рекламної інформації (наприклад меню ресторанів).

Штендер - активний вид зовнішньої реклами в Харкові

У Харкові, Києві та інших містах України багато фірм займаються своєю діяльністю в орендованих приміщеннях великих будівель. Багато хто з таких фірм не мають можливості встановлювати ефективні вивіски, так як приміщення, які вони орендують, знаходяться глибоко всередині будівлі. Але встановити рекламний штендер біля входу в будівлю може кожна фірма, і в даних умовах, це буде найефективніша зовнішня реклама. При виїзній торгівлі, виносні штендери так само незамінні, коли вони знаходяться поруч із зоною продажів і привертають безліч клієнтів.

Ціна виготовлення штендерів

Ціна виготовлення штендерів розраховується індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які впливають на вартість, починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну за штендер - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення штендерів без збитку якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких штендерів прямо на місці.


п/п

Штендери

Ціна, грн.

1.

-подібний штендер (металевий фарбований каркас + банер)

700

2.

 Λ-подібний штендер (металевий фарбований складанний каркас + банер)

900

3.

-подібний штендер (металевий фарбований каркас + оцинковка)

1300

4.

 Λ-подібний штендер (металевий фарбований складанний каркас + оцинковка)

1500

📜 Що таке штендер?

Штендер - це невелика конструкція з рекламною інформацією (переносний рекламний щит), висотою приблизно 1 метр, яку можливо вручну переміщати одній людині. Його поверхня - це банер або композит, а рекламна інформація може бути постійна або що змінюється.

🏪Де використовується штендер?

Штендер зазвичай встановлюється біля входу в магазин, його функція - не створюючи перешкоди для перехожих, залучити їх рекламною пропозицією з подальшим відвідуванням магазину.

📊 Як зробити рекламу на штендери більш ефективною?

Через велику кількість штендерів навколо, більш ефективно буде працювати той, який вигідно відрізняється від інших. Це досягається за рахунок дизайну, яскравих фарб, використання цікавих елементів конструкції, можливості підсвічування і т.д.

💰 Яка ціна штендера від RaketaPrint?

Ціни на стандартні конструкції штендерів представлені на сайті. Індивідуальний дизайн, розміри або нестандартні матеріали прораховуються окремо - телефонуйте, якщо є питання!

Фотозвіти виготовлення штендерів: