Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Виготовлення штендерів

Виготовлення штендерів | Коротко

Штендери - це невеликий переносний рекламний щит, який відноситься до мобільного виду зовнішньої реклами. Зазвичай, він встановлюється недалеко від рекламодавця. Використовуючи штендер в зовнішній рекламі, Ви значно підвищите її ефективність, і все це за помірною ціною. Розміри штендера зазвичай не перевищують розміри 0,6 х 1,3 м. Завдяки такій компактності, штендер стає потужним засобом зовнішньої реклами.

Виготовлення штендерів | Детально

Штендер - це мобільний носій рекламної інформації. Зазвичай він має 2 поверхні, на яких розташовані зображення рекламного характеру. Ці поверхні зазвичай виготовляються з пластика, оцинкованого заліза або композиту. Вони пов'язані один з одним завдяки рухомої (розкладної) або нерухомої рами, яка в свою чергу, складається з тонкостінних труб різних діаметрів, забарвлених емаллю високої якості. Зображення рекламного характеру на робочій поверхні штендера зазвичай наноситься завдяки плівці, на якій вже надрукована реклама, або завдяки різнобарвним картинкам і текстам, які вирізав плоттер. Є можливість також встановлювати на штендер поверхню, на якій дуже зручно писати крейдою, для постійного оновлення оперативної рекламної інформації (наприклад меню ресторанів).

Штендер - активний вид зовнішньої реклами в Харкові

У Харкові, Києві та інших містах України багато фірм займаються своєю діяльністю в орендованих приміщеннях великих будівель. Багато хто з таких фірм не мають можливості встановлювати ефективні вивіски, так як приміщення, які вони орендують, знаходяться глибоко всередині будівлі. Але встановити рекламний штендер біля входу в будівлю може кожна фірма, і в даних умовах, це буде найефективніша зовнішня реклама. При виїзній торгівлі, виносні штендери так само незамінні, коли вони знаходяться поруч із зоною продажів і привертають безліч клієнтів.

Ціна виготовлення штендерів

Ціна виготовлення штендерів розраховується індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які впливають на вартість, починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну за штендер - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення штендерів без збитку якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких штендерів прямо на місці.


п/п

Штендери

Ціна, грн.

1.

-подібний штендер (металевий фарбований каркас + банер)

600

2.

 Λ-подібний штендер (металевий фарбований складаються каркас + банер)

800

Фотозвіти виготовлення штендерів: