Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Ламінація

Ламінація Харків

Ламінація | Коротко

Ламінація - це процес покриття різноманітної поліграфічної продукції спеціальною прозорою плівкою. Основна мета ламінації - захистити поліграфічну продукцію від зовнішнього впливу і малих механічних пошкоджень. Зазвичай застосовується ламінація, щоб продовжити життя друкованої продукції, адже заламінувавши їх, можна надати додаткову стійкість до механічних впливів.

Ламінація | Гаряча і холодна, одностороння і двостороння

Розрізняють такі види ламінації - гаряча і холодна. При гарячій ламінації відбувається нагрів кліючій поверхні до 70°C, при холодній ламініції весь процес відбувається тільки через вплив тиску на матеріал. Також ламинацию поділяють на односторонню і двосторонню. У односторонньої ламінується тільки одна сторона, при двосторонній, відповідно, ламиниються обидві сторони друкованої продукції.

Ламінація | Матова і глянцева

Глянцева ламінація змушує друковану продукції світитися новими, більш яскравими фарбами. Для глянцевій ламінації зазвичай використовують промисловий ламінатор, але іноді потрібно заламінувати візитки або листівки, в такому випадку можна скористатися звичайним ламінатором. Матова ламінація прибирає всі зайві відблиски. Бувають випадки, коли дизайн поліграфічної продукції передбачає використання матовою ламінації, коли насиченість і контрастність кольорів не важливі, і слід надати поліграфії ефект завершеності.

Ціна ламінації

Ціна на послуги ламінування поліграфічної продукції залежить від багатьох факторів. Тому найкраще зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і повідомити, який тираж і розміри продукції, яким видом бажаєте заламінувати продукцію, і ми назвемо ціну вартості ламінації.

📠 Що таке ламінація і навіщо вона потрібна?

Процес покриття поліграфії спеціальною прозорою плівкою називають ламінуванням. Вона потрібна, щоб захистити поліграфію від дрібних механічних пошкоджень і іншого зовнішнього впливу. Таким чином, ламінація продовжує життя поліграфічної продукції.

📝 Які види ламінації можуть бути?

Буває холодна і гаряча ламінація, де в останньому випадку клеїться поверхня нагрівається до 70 ° C. Також розрізняють односторонню і двосторонню, в залежності від кількості сторін, які необхідно заламинировать.

💊 Яку ламинацию краще вибрати, матову або глянсову?

Глянцева ламінація більш приваблива, вона оживляє кольору і робить своїми відблисками ефект модного «глянцю». Матова ламінація застосовується рідше, в випадках, продиктованими дизайном, наприклад, коли треба зробити завершений вигляд поліграфії з акцентом на строгість і відповідальність.

💰 Яка ціна ламінації в RaketaPrint?

Ламінування бувають різних видів, до того ж бувають різні способи нанесення ламінації, в залежності від розміру і кількості поліграфічної продукції. Краще звернутися з конкретними даними - телефонуйте, і ми все прорахуємо!

Фото ламінації: