Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Друк на One Way

Друк на One Way Vision

Друк на One Way | Коротко

Друк на One Way - вид широкоформатного друку, де зображення рекламного характеру наноситься на спеціальну плівку "One way vision". Застосовується даний вид широкоформатного друку при оформленні вітрин і автотранспорту. З одного боку на плівці чітко видно надруковане зображення, а з іншого боку людське око на ній не фокусується і бачить "крізь нього", завдяки чорному кольору і маленьким отворам.

Друк на One Way | Детальніше

One way vision (Он вей віжн) - це перфорована вінілова плівка на самокліючій основі, яка має значну світлопропускну здатність. В основному, вона застосовується для реклами на вітринах магазинів, вікнах офісу і склі приватного або міського транспорту. Зображення друкується рекламного характеру на плівці он вей за допомогою широкоформатного принтера. Плівка он вей виглядає як звичайна самоклеюча плівка, але на ній можна побачити безліч малих отворів. При друку на он вей фарба наноситься на верхній білий шар і на підкладку плівки одночасно, завдяки перфорованим отворам. При обклеюванні прозорій поверхні, підкладка відклеюється, і залишається тільки верхній шар плівки. Через отвори і зворотній чорній стороні плівки, вона набуває унікальних властивостей. З одного боку (наприклад з вулиці), оточуючі люди будуть бачити рекламне зображення, так як око людини не помітить малих отворів і сприйме картинку як на суцільний плівці. З іншого ж боку (наприклад всередині офісу), люди не бачать рекламне зображення, так як око не фокусується на плівці через отвори, і в підсумку люди будуть дивитися крізь плівку на вулицю. Прозора поверхнсть при цьому стане ніби тонованим. Після друку на плівці он вей, вона здатна пропускати до 60% світла. Тож не дивно, що ця плівка так широко застосовується в рекламі на автобусах, тролейбусах і трамваях, вітринах магазинів і вікнах приміщень.

Друк на One Way | Можливості

Друк на плівці он вей дає безліч додаткових можливостей розміщення Вашої реклами. Обклеївши такою плівкою вітрину магазину, Ви отримаєте відмінну рекламу для потенційних клієнтів з одного боку вітрини, а з іншого боку вітрини буде лише ефект тонування, що сприятливо сприймається співробітниками. Ви зможете створити мобільну рекламу, якщо розмістите плівку One way на транспортному засобі, або зможете охопити ширшу аудиторію, якщо розмістите рекламу на суцільних вікнах торгового центру або інших будівель.

Ціна друку на One Way Vision

Матеріал

Ціна, грн.

за 1 кв.м.

від 15 кв.м.

1.

Плівка Оne Way Vision

160

150

🏬 Де застосовується плівка One Way Vision?

Плівка One Way Vision застосовується при оформленні рекламою вітрин і автотранспорту. Клеется, в основному, на скло.

🔍 Які особливості плівки One Way Vision?

One Way Vision - перфорована вінілова плівка на самоклеючій основі, яка має значну світлопропускну здатність. На ній розташовано безліч малих отворів, які дозволяють також бачити крізь рекламний матеріал, перебуваючи по той бік вітрини або вікна.

☀ Скільки світла пропускають плівки One Way Vision?

Плівки One Way Vision пропускають до 60% світла. Якщо знаходитися на відстані від вікна всередині приміщення, то це буде чимось схоже на тонування (затемнення) від сонця.

💰 Яка ціна друку на плівці One Way Vision в RaketaPrint?

Ціна друку на плівці One Way Vision в RaketaPrint легко розраховується за допомогою калькулятора широкоформатного друку, який можна знайти на нашому сайті. Там, до речі, можна побачити вартість перевитрати, який обчислюється виходячи з ширини рулону плівки.

Фотозвіти друку на One Way: