Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Плотерна підрізка

Плотерна підрізка

Плотерна підрізка | Коротко

Плотерна порізка (плотерна підрізка) - це процес вирізання тексту або зображення на самоклеючих вінілових плівках. Після вирізання дані зображення або текст легко перенести і надійно приклеїти на гладку поверхню. Застосовується плотерна порізка для оформлення вікон і вітрин магазинів, обклеювання авто, виготовленні штендерів, табличок, покажчиків, знаків та інших елементів з гладкою поверхонею.

Плотерна підрізка | Процес

На комп'ютері, підключеному до ріжучого плоттеру, створюється файл, де зображені необхідні малюнки або текст. Цей файл відправляється на порізку плоттером, в який вже заправлена необхідна плівка, і кожна фігура або текст, що має один колір, вирізається. Зробивши таким чином на плівках всі необхідні зображення і тексти, все зайве віддаляється, в результаті виходить трафарет або аплікація. Потім все це переноситься на підготовлену поверхню за допомогою монтажної плівки.

Плотерна підрізка | Ціна

Ціна плоттерной підрізки - 4 грн/п.м. + ціна матеріалу.

📃 Що таке плотерна порізка (підрізування)?

Плотерна порізка (підрізування) - це послуга вирізання на самоклеючих вінілових плівках різних фігур, форм або тексту, для подальшого його використання в якості елементів зовнішньої реклами.

🏪 У яких випадках необхідна послуга плоттерной порізки (підрізування)?

Вирізані на плівці за допомогою плоттера зображення, тексти або логотип зазвичай наклеюються на вітрини, вікна, автомобілі та інші гладкі поверхні. Також такі елементи часто використовуються в вивісках, лайтбоксах, штендери, як частина рекламної конструкції.

📐 Як краще здійснити подальший монтаж вирізаної плівки?

Найкраще звернутися за даною послугою до професіоналів (у нас в компанії, до речі, такі є). Зазвичай це робиться з ретельною підготовкою поверхні до обклеювання та за допомогою спеціальної монтажної плівки.

💰 Яка ціна плоттерной порізки (підрізування) в RaketaPrint?

Ціна розраховується виходячи з суми довжин різу, щільності плівки, вартості матеріалу і доп. робіт, пов'язаних з адаптацією макета під технічні вимоги плоттера. Надішліть нам макет, вкажіть плівку - і ми все прорахуємо і відразу врахуємо приємну знижку!

Фотозвіти плоттерной підрізки: