Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Друк на шпалерах

Друк на шпалерах

Друк на шпалерах | Харків

Друк на шпалерах - це вид широкоформатного друку, який мало чим відноситься до зовнішньої реклами, але, тим не менш, він досить популярний і займає значну частку наших замовлень. Звичайно, можна надрукувати на шпалерах своє зображення в рекламних цілях і використовувати їх, наприклад, на виставці, але такі випадки є поодинокими, в порівнянні з друком шпалер для інтер'єру будинку або квартири. Чим же завоював таку кількість клієнтів цей вид широкоформатного друку?

Друк фотошпалер

По-перше, це можливість надрукувати фотошпалери, і використовувати при цьому свої знімки або будь-які інші, наприклад, знайдені в інтернеті. У будівельних магазинах вибір фотошпалер не такий великий, як хотілося б, при цьому вони часто представлені в невеликому каталозі або доступні до перегляду на моніторі, роздрукованих примірників менше сотні і то, вони зазвичай найбільш популярні і цілком можливо будуть потрапляти на очі в гостях, магазинах та інших закладах ... Тому підкреслити індивідуальність своєї кімнати, квартири або будинку за допомогою фотошпалер можна тільки замовивши друк фотошпалер в студії широкоформатного друку. Дуже часто зустрічаються випадки використання своїх знімків в якості макета для фотошпалер. Багато хто може робити гарні знімки самостійно, деякі з них ці фото навіть роздруковують і створюють фотоальбоми - чому б тоді свої найкращі знімки потрібної тематики не створити у вигляді фотошпалер і не розмістити у себе в квартирі або будинку? Набридне такий знімок через деякий час - можна легко його зняти, роздрукувати новий і приклеїти до стіни - так можна легко поміняти настрій житла, надати йому потрібні відтінки і інтонації. Досить багато гарних фотографій високої якості можна знайти в інтернеті - вони також підійдуть для друку фотошпалер. Якщо у Вас не виходить це зробити - приїжджайте до нас в офіс, наші менеджери займуться пошуком фотографії потрібної тематики з професійної точки зору, використовуючи такі параметри як колір і розмір, з вподобаних фотографій можна буде зробити візуалізації при необхідності, щоб краще визначитися з вибором. Ще завжди можна відредагувати фотографію в графічному редакторі, замінити колір будь-яких деталей, щоб була краще гармонія шпалер з іншими елементами інтер'єру. Підняти вгору розмиття, поліпшити чіткість і контрастність, попрацювати з насиченістю і яскравістю, застосувати фотомонтаж - тут межі обмежуються тільки Вашою фантазією!

Друк шпалер на замовлення в Харкові

Прикладів застосування фотошпалер тільки в домашньому інтер'єрі може бути безліч. На кухні можна використовувати гарні знімки з апетитними стравами, інтер'єром якого-небудь красивого і затишного ресторану, в вітальні - пейзаж потрібного настрою, який може освіжати дизайн кімнати, надавати їй глибину і візуально збільшувати розміри приміщення, а для дитячої кімнати ідеальним вибором буде друк шпалер на замовлення з персонажами мультфільмів, ігор або коміксів. Як і зі звичайними шпалерами, є вибір різних основ і текстур, які зіллються в ідеальній гармонії з навколишніми предметами приміщення. Можна вибрати паперові або вінілові шпалери, а вони в свою чергу можуть мати структури, такі як венецианка, льон, мішковина, фреска, штукатурка, полотно або вельвет.

Фотошпалери | Харків

Якщо Вам потрібні фотошпалери в Харкові - звертайтеся в студію широкоформатного друку RaketaPrint, у нас в наявності всі необхідні виробничі потужності для друку фотошпалер, а також є кваліфікований персонал, який встиг пропрацювати в галузі широкоформатного друку багато років. Дизайнери цілком можуть впоратися із серйозною обробкою макетів для фотошпалер, хочете 3D ефекти, щоб візуально поламати геометрію приміщення - вони з таким легко впораються, як і з багатьма іншими прийомами дизайну. Термін друку шпалер зазвичай 2 дня, хочете швидше - у нас завжди є варіанти вирішити такі питання в індивідуальному порядку. Ми також можемо відправити надруковані фотошпалери в будь-яке місто України, яке обслуговується компаніями-перевізниками. Звертайтеся!

Ціна друку на шпалерах

Матеріал

Ціна, грн.

за 1 кв.м.

від 15 кв.м.

1.

Шпалери

180

170

🚩 Як зазвичай застосовують друк на шпалерах для цілей реклами?

У кожної компанії є свій корпоративний стиль, у вигляді певних кольорів, форм, шрифтів, зображень і т.д., який можна також поширити і на інтер'єр, наприклад, в офісі, на виставці або в магазині. Друк на шпалерах як раз і справляється з цим завданням.

🏡 Чи можна замовити друк на шпалерах не для рекламних цілей?

Звісно! Більшість наших замовлень друку на шпалерах - це фотошпалери для будинку, різні зображення для інтер'єру, просто візерунки в потрібній колірній гамі, які відмінно поєднуються з предметами всередині кімнати.

🎨 Які прийоми дизайну краще використовувати для друку на шпалерах?

Дизайнер може визначити це тільки виходячи з цілей дизайну. Досить коротко пояснити, що Ви хочете бачити або відчувати, і він уже запропонує, що краще, наприклад, 3D ефекти, мінімалізм або візуальне розширення простору.

💰 Яка ціна друку на шпалерах в RaketaPrint?

Ціна друку на шпалерах в RaketaPrint вказана в прайсі широкоформатного друку нашого сайту.

Фото друку на шпалерах: