Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Друк на сітці

Друк на сітці | Коротко

Друк на сітці - це вид широкоформатного друку, де носієм надрукованого зображення є банерна або вінілова сітка. Спочатку сітка використовувалася для закриття фасадів великих площ. При реконструкції і будівництві будівель сітка затримує пил, а надруковане на ній зображення макета фасаду інформує оточуючих про майбутній вигляд будівлі. Тепер друк на сітці широко застосовується і в зовнішній рекламі.

Друк на сітці | Подробиці

Вінілова і банерна сітка вважається досить високоміцним матеріалом, основними особливостями якої також можна назвати невелику вагу і можливість пропускати світло. Завдяки своїй будові, а саме ретельно підібраним розмірів отворів, особливої ​​товщині ниток і способу їх плетіння, цей матеріал при правильному монтажі мінімально схильний до механічного впливу вітру, коливань температур, вологості та ультрафіолетового випромінювання. На практиці, термін служби зображення рекламного характеру, яку нанесли на сітку за допомогою широкоформатного друку, дорівнює 1-2 роки. Ви погодитеся, що це досить вдале пропозиція для розміщення реклами Вашої фірми. Крім декоративних функцій, основною метою якого є маскування фасадів будівель, які ремонтуються або реставруються, сітка захищає вулицю міста від пилу і забруднень, які неминучі при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Завдяки всім перерахованим властивостям, сітка широко застосовується на різноманітних будівельних майданчиках у великих містах.

Друк на сітці | Застосування в зовнішній рекламі

Основна мета будь-якої рекламної кампанії - бути максимально ефективною. І широкоформатний друк на сітці, при вдалому застосуванні, зробить рекламу ефективною. Хороша видимість реклами та її великий розмір додачу до низької вартості матеріалу і друку тільки сприяє цьому. А якщо Ваша реклама має яскравий дизайн, то вона безсумнівно приверне увагу потенційних клієнтів. Якщо Ви замовите друк на сітці у нас, результат ви отримаєте дуже швидко, адже ми маємо все необхідне обладнання і кваліфікованих співробітників з величезним досвідом роботи.

Ціна друку на сітці

Матеріал

Ціна, грн.

за 1 кв.м.

від 15 кв.м.

1.

Банерна сітка (ширина 3,2 м)

95

85

Фотозвіти друку на сітці: