Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері

Друк на банері або друк банерів - найбільш затребуваний вид широкоформатного друку. Він має такі переваги, як низька ціна друку, простота у використанні, широкі можливості застосування. Крім цього, банер порівняно легкий і довговічний. Якщо Ви вирішите виготовити банер, він не втратить актуальності на протязі довгого періоду часу.

Друк банерів | Подробиці

Що ж таке банер? Банер - це матеріал, на яке нанесено з допомогою широкоформатного друку спеціальне зображення рекламного характеру. Виготовивши банер, будь-яка людина отримає нові можливості в напрямку реклами. Замовивши послугу друку банера, можна бути впевненим в тому, що даний вид зовнішньої реклами не втратить актуальності на протязі довгого періоду часу. Простота виготовлення, легкість матеріалу, низька ціна, широкі можливості в застосуванні - це не повний список всіх основних переваг друку банерів. Банери настільки компактні і зручні, що їх можна розмістити як на дорожньої магістралі, так і всередині торгового центру.

Розрізняють різні банери за своєю структурою. Але наші фахівці, мають величезний досвід роботи в області друку банерів, тому кожна друк для нас - найвищої якості, не дивлячись на вид банера. Щоб домагатися постійно високої якості друку, ми стежимо за станом техніки і періодично її оновлюємо.

Найчастіше зустрічаються ламіновані і литі банери. Ламінований банер - доступніший за ціною. Крім цього, він легше і мобільніше литого банера. Найбільш часто застосовується в зовнішній рекламі при малих площах поверхні, або всередині приміщень. Литий банер - міцний і довговічний, в порівнянні з ламінованим. Коштує він трохи дорожче, але замовник отримає рекламу, яка має підвищену міцність, стійкість до атмосферних явищ і деформацій. Термін експлуатації литого банера починається від двох місяців, а використовується він при зовнішньому розміщенні.

Друк банерів, як вид широкоформатного друку, дуже зручний в місті і за його межами. Велика площа друку банера дозволить побачити рекламу і з великої відстані, і з транспорту, що рухається.

Виготовлення банерів | Особливості

При замовленні у нас друку на банері, можете бути впевнені в тому, що ми максимально оперативно виконаємо Ваше замовлення. Ми завжди враховуємо побажання замовника і пропонуємо найоптимальніший варіант виконання замовлення.

Ми працюємо з замовниками з Харкова та інших міст України. Надрукувавши якісно банер, ми відправимо його замовнику зручним способом.

Ціна друку на банері

Матеріал

Ціна, грн.

за 1 кв.м.

від 15 кв.м.

1.

Банер литий 520 г/кв.м (ширина 1,6; 2,2; 2,5; 3,2 м)

100

90

2.

Банер ламінований 440 г/кв.м (ширина 2,5; 3,2 м)

95

90

3.

Банер просветний литий "Backlit" 560 г/кв.м

125

110

4.

Банер просветний ламінований "Backlit" 510 г/кв.м (ширина 3,2 м)

115

105

5.

Банерна сітка (ширина 3,2 м)

105

95

📝 Які технічні вимоги до макету для друку на банері?

Якщо це растровий файл, то зберігайте макет в форматі TIFF з палітрою кольорів CMYK. Якщо векторний - то зберігайте макет в форматі CDR з тієї ж кольоровою палітрою CMYK і переведіть текст в криві. Масштаб 1: 1, а дозвіл - 65-150 dpi. До речі, у нас є дизайнер, який все це зробить, якщо у Вас з цим виникнуть труднощі.

🌵 Які переваги литого банера?

Литий банер міцний і довговічний, він має менш виражену структуру, що добре позначається на якості друку. Застосовується для довгострокових рекламних проектів поза приміщеннями, його ціна трохи вище ламінованого банера.

☘ Які переваги ламінованого банера?

Ламінований банер менш міцний і має чітку сітчасту структуру, яку видно при перегляді з близької відстані. Якщо зовнішня реклама буде використовуватися недовго, і вона не буде піддаватися механічним впливам - це хороший вибір з-за нижчої ціни .

💰 Яка ціна друку на банері в RaketaPrint?

Ціна друку на банері в RaketaPrint легко розраховується за допомогою калькулятора широкоформатного друку, який можна знайти на нашому сайті. Там, до речі, можна вибрати обробку країв банера, установку люверсів, і побачити, як це впливає на кінцеву ціну.

Фотозвіти друку на банері: