Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Виготовлення лайтбоксів

Лайтбокси Харків

Виготовлення лайтбоксів

Лайтбокси (світлові короби) - найбільш популярний вид зовнішньої реклами в Харкові. Відмітною ознакою лайтбоксу є внутрішнє світло, тому він привертає увагу в будь-який час доби. Лайтбокс часто називають вивіскою з внутрішньою підсвіткою, і це дійсно так, адже світло, що проходить крізь плівку або банер на просвіт, змушує рівномірно світитися все рекламне зображення.

Виготовлення вивісок з внутрішньою підсвіткою

Лайтбокси вже давно набули широкого поширення як вид зовнішньої реклами, так як вони мають порівняно низьку ціну і досить прості у виготовленні. Крім того, вдале поєднання рівномірного джерела світла і спеціальних плівок, через яких проходить світло і підсвічує рекламне зображення зсередини, досить сильно притягує увагу людей. Такі вивіски з внутрішньою підсвіткою в сучасному світі вже давно стали необхідністю в зовнішній рекламі магазинів, барів, кафе, ресторанів і торгових центрів. У поєднанні з правильно розробленим дизайном лайтбокс з легкістю зможе сформувати додатковий потік людей, багато з яких стануть Вашими клієнтами. Примітно те, що лайтбокс може бути не тільки стандартної прямокутної форми, а й реалізувати складний, який побажає заказчик, вид. Складається лайтбокс з короба із захованим в нього джерелом світла. Через простої форми лайтбокс може бути будь-якого розміру, від маленької вивіски до рекламного фасаду великої будівлі. І для створення якісного та конкурентоспроможного світлового короба необхідно ретельно підібрати необхідні матеріали, технології та дизайн, а також повну відповідність всієї конструкції нормам виробництва. Все це піддається реалізації у нас, адже наші співробітники по праву вважаються кваліфікованими і мають величезний досвід виготовлення лайтбоксів в Харкові і по всій Україні.

Виготовлення світлових коробів

Є різні види лайтбоксів, які ми коротко розглянемо на нашому сайті. Лайтбокси з алюмінієвого профілю, як правило, мають металевий або алюмінієвий каркас, для обрамлення якого використовується спеціальний алюмінієвий профіль. Також існують лайтбокси з профільного металу або оцинкованого листа, які застосовуються для додаткового захисту від корозії. Облицювання такого світлового короба виробляється за допомогою спеціального верстата, який може зігнути матеріал. Для формування лицьової поверхні можна застосовувати спеціальний пластик, обклеєних плівкою, профіллірованние листи або звичайну банерну тканину з передбаченими заздалегідь елементами натягу (коли необхідно зробити ціну лайтбоксу дешевше). Фігурні лайтбокси - це лайтбокси будь-якої форми, відмінні від стандартної, прямокутної. Форма такого лайтбоксу може бути як круглою, трикутною і овальною, так і більш складної форми, яку забажає замовник. Дуже часто за основу світлового короба застосовується логотип замовника. Лайтбокси величезних розмірів зазвичай виготовляють за допомогою особливої ​​системи натягу банерною тканини, що призводить до ідеально рівної і бездоганно освітленої поверхні. Також існують лайтбокси, які розташовані перпендикулярно фасаду будівлі. Називають їх панель-кронштейни, це по суті ті ж світлові короби, тільки відрізняються вони кріпленням. І останній вид лайтбоксу, про який варто знати, це лайтбокс зі спеціальним «клацаючим» профілем. Дуже зручно в такому коробі розташовувати рекламну інформацію сезонного харктеру, яку можна легко міняти, не розбираючи конструкцію лайтбоксу, а просто відкрити його передню поверхню і поміняти панель з інформацією.

Ціна виготовлення лайтбоксу

Ціна виготовлення лайтбоксів розраховується індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які впливають на вартість, починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну за лайтбокс - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, так як за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення лайтбоксів без збитку якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких світлових коробів прямо на місці.

Прямокутний акриловий лайтбокс з бортом з ПВХ

Ціна від 3800 грн.

Круглий акриловий лайтбокс з бортом з ПВХ

Ціна від 4300 грн.

Прямокутний акриловий лайтбокс з бортом з комрозіта

Ціна від 4500 грн.

Круглий акриловий лайтбокс з бортом з комрозіта

Ціна від 5200 грн.

🏪 Як застосовують лайтбокси в зовнішній рекламі?

Лайтбокси можуть бути використані у вигляді вивісок, із зазначенням назви або логотипу магазину. Також у вигляді рекламних щитів, чимось схожі з сітілайти, де можна змінювати рекламу без зайвих зусиль, що актуально для акційних пропозицій або сезонних товарів.

💎 У чому переваги лайтбоксів?

Лайтбокси дуже добре привертають увагу перехожих. Світло, який проходить крізь просветний матеріал, на якому надруковано рекламне зображення, робить фарби яскравими і насиченими. Лайтбокс видно здалеку в будь-який час доби.

🌻 Які особливості лайтбоксів?

Лайтбокси досить універсальні конструкції - їх можна демонтувати і перенести в інше місце, в них легко змінити рекламне зображення або вдосконалити додатковим освітленням. Для економії бюджету, частини одного лайтбоксу можна використовувати для виробництва іншого.

💰 Яка ціна лайтбоксу від RaketaPrint?

Ціни на лайтбокси стандартних розмірів круглої і прямокутної форми представлені на сайті. Потрібна незвичайна форма, інші розміри або додаткові матеріали - телефонуйте, ми прорахуємо і назвемо конкретну ціну.

Фотозвіти виготовлення лайтбоксів: