Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Калькулятор

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ

Банер

Плівка

Папір

Інше

Виберіть матеріал:

Введіть розмір в сантиметрах:

см.

см.

Потрібна проварка/проклейка?

Як щодо люверсів?

Розрахунок вартості друку:

Матеріал -

Вартість друку за 1 кв.м. -

Площа макета -

Вартість друку макета -

Розрахунок вартості додаткових робіт:

Периметр проварки/проклейки -

Проварка/проклейка -

Кількість люверсів -

Вартість люверсів -

Вартість перевитрат -

Разом:

Виберіть матеріал:

Введіть розмір в сантиметрах:

см.

см.

Якість

Розрахунок вартості друку:

Матеріал -

Площа макета -

Якість -

Вартість друку за 1 кв.м. -

Вартість друку макета -

Розрахунок вартості перевитрати плівки:

Ширина рулону -

Площа перевитрати -

Вартість перевитрати -

Разом:

Білборд, сітілайт або інше?

Зверніть увагу!
Для стандартних видів друку у нас встановлена спеціальна ціна

А це означає, що вартість друку для білборда стандартних розмірів (3 х 6 м) і сітілайту стандартного розміру (1,2 х 1,8 м) буде значно дешевше, ніж розрахункова ціна за формулами друку.

Або вибирайте матеріал:

Введіть розмір в сантиметрах:

см.

см.

Розрахунок вартості друку:

Матеріал -

Площа макета -

Вартість друку за 1 кв.м. -

Вартість друку макета -

Розрахунок вартості перевитрати паперу:

Ширина рулона -

Площа перевитрати -

Вартість перевитрати -

Разом:

Виберіть матеріал:

Введіть розмір в сантиметрах:

см.

см.

Розрахунок вартості друку:

Матеріал -

Площа макета -

Вартість друку за 1 кв.м. -

Вартість друку макета -

Розрахунок вартості перевитрати плівки:

Ширина рулона -

Площа перевитрати -

Вартість перевитрати -

Разом:

Калькулятор широкоформатного друку

Вартість, отримана після прорахунку менеджерами компанії може відрізнятися від вартості, отриманої на цьому калькуляторі, через враховування ними більшої кількості параметрів.
Для визначення точної вартості пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами.


Як користуватися калькулятором?

Для початку виберіть матеріал, на якому Ви хочете роздрукувати Ваш макет, за допомогою вкладок у верхній частині калькулятора. Потім вкажіть розмір Вашого макета в сантиметрах і вкажіть/відзначте додаткові параметри друку або обробки. Після цього натисніть кнопку "Розрахунок" і праворуч відобразиться ціна друку з параметрами, які Ви вказали тільки що. Ви можете змінювати параметри і повторювати всю процедуру підрахунку скільки завгодно раз.

Виводиться інформація про мінімальне замовлення?

У нашій компанії ми встановили мінімальне замовлення для друку на одному виді матеріалу. Він становить 40 грн. Якщо Ви прорахували своє замовлення, і результат менше 40 грн., виводиться підказка, де ми вказуємо додаткові дані друку настільки малих замовлень. Мінімальне замовлення - 40 грн., а значить навіть малі макети, ціна друку яких будуть менше за цю позначку, будуть коштувати однаково 40 грн. В такому випадку ми радимо якомога ближче наблизиться до позначки 40 грн., Збільшивши розмір площі друку, кількості макетів або додати ще макети на друк того ж матеріалу. Так Вам просто буде вигідніше.

Виводиться інформація, що ціна вказана без урахування перевитрати?

При розрахунку друку на папері, плівці, холсті та прапорної тканині, якщо ширина і довжина Вашого макета перевищує ширину рулону матеріалу, з'являється підказка, що ціна розрахована без урахування вартості перевитрати. Тут ми не можемо прорахувати вартість перевитрати, так як нам необхідно знати, де буде проходити лінія зрізу. Щоб знати точно вартість перевитрати, необхідно зв'язатися з нами і уточнити лінію зрізу. Після чого ми зможемо точно визначити площу перевитрати, його вартість і ціну всієї друку.

Що робити, якщо занадто дорого виходить перевитрата?

Площа перевитрати - це площа матеріалу, на якому не друкується макет. З'являється він через те, що ширина рулонів матеріалу мають різні величини. І макети наших замовників - теж. Друкуючи макети, майже завжди на матеріалі залишається порожнє місце. І площа цього порожнього місця і називається площею перевитрати. Калькулятор, як і наші співробітники, розміщують макет таким чином, щоб була найменша площа перевитрати, так як це може значно знизити вартість друку для наших замовників. Але бувають випадки, коли макет займає довгу вузьку смужку, і надрукувати його без розрізів можливо тільки з великим перевитратою. В такому випадку, до друку Вашого макета потрібно повідомити нам, що ви зацікавлені максимально знизити ціну за рахунок зменшення площі перевитрати. І тоді ми розташуємо на порожній площі макети інших замовників, і площа перевитрати для Вас і для них значно знизиться. Але в такому варіанті доведеться почекати, поки знайдуться клієнти з малими макетами, які будуть друкуватися на тому ж матеріалі і які так само зацікавлені в зменшенні площі перевитрати.

Як підраховується ціна друку на банері?

Ціну друку на банері дуже просто прорахувати на нашому калькуляторі. Для цього необхідно вибрати вкладку "Банер", після чого вибрати матеріал, який буде використовуватись для друку свого макета. Також обов'язково ввести в поля "Ширина" та "Висота" відповідно ширину і висоту Вашого макета. Якщо потрібно проварка / проклейка - також відзначте цей пункт. Якщо Вам не потрібні люверси, то відзначте пункт "Не потрібні", ну а якщо потрібні - то відзначте крок люверсов (максимальна відстань між люверсами). Натиснувши кнопку "Розрахунок" калькулятор підрахує вартість як широкоформатного друку, так і вартість додаткових робіт.

Як підраховується ціна друку на плівці?

Ціну друку на плівці прораховується ще простіше. Для цього необхідно вибрати вкладку "Плівка", після чого клікнути матеріал, який буде використовуватись для друку свого макета. Як матова, так і глянцева плівка, у нас має одну вартість друку, тому ми поєднали і ту і іншу в один пункт. Також обов'язково ввести в поля "Ширина" та "Висота" відповідно ширину і висоту Вашого макета. Якщо потрібно фотоякість - також відзначте цей пункт. Але фотоякість можна зробити тільки з матовою / глянцевою плівкою, на плівці One Way Vision якість буде стандартне і на вартість це не вплине. Натиснувши кнопку "Розрахунок" калькулятор підрахує вартість широкоформатного друку зазначеного Вами макета на обраному матеріалі.

Як підраховується ціна друку на папері?

Для розрахунку вартості друку на папері для початку виберіть вкладку "Папір". Тут ми спростили багатьом математикам задачу, і якщо їм потрібно друкувати для стандартного білборда (3 х 6 метрів) або ситілайта (1,2 х 1,8 метра), то потрібно просто натиснути відповідну кнопку. Необхідні дані підставляються автоматично. Наприклад, вибравши друк для білборда, автоматично вказуються розміри макета 3 х 6 метрів, матеріал - папір Blue Back (110 г/кв.м), площа макета - 18 кв.м., а вибравши друк для ситілайта, автоматично вказуються розміри макета 1,2 х 1,8 метра, матеріал - папір просвітний (150 г/кв.м), площа макета - 2,16 кв.м. Зауважте, для стандартних видів друку у нас встановлені постійні низькі ціни. Друк на білборд 3 х 6 метра - 260 грн., для ситілайта 1,2 х 1,8 - 160 грн. Якщо ж Вам необхідно друк на папері не для білборда або ситілайта, натискайте кнопку "Інше" і відкриється стандартна форма, де Ви зможете підрахувати будь-яку вартість друку на папері.

Як підраховується ціна друку на полотні або тканині прапора?

Ціна друку на полотні або тканині прапора підраховується аналогічно плівці, тільки на цих матеріалах немає пункту "Фотоякість". Вибираєте матерали, введіть розмір, натискаєте кнопку "Розрахунок" і дивіться вартість друку.

📜 Які особливості в розрахунку ціни друку на банері?

Калькулятор широкоформатного друку при виборі банера може порахувати автоматично такі послуги, як проварку / проклейку країв банера і установку люверсів з потрібним кроком (10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 см)

📃 Що цікавого при розрахунку ціни друку на плівці?

При прорахунку вартості друку на плівці, калькулятор, виходячи з розмірів макета, визначає рулон з найбільш підходящою шириною, і враховує площа перевитрати (частина плівки, на якій не буде друку)

📄 Які особливості прорахунку на калькуляторі друку на папері?

Для друку на папері у нас враховані окремі ціни для білборда і сітілайти. Тут врахована знижка на найпоширеніші розміри при друку на папері, при цьому, для ситілайта прораховується просветная папір, а для білборда - просветная Blue Back.

📠 Що ще враховано в калькуляторі широкоформатного друку?

Якщо макет настільки широкий, що його необхідно буде різати для друку і склеювання, то калькулятор повідомить про таку необхідність. Також враховано мінімальне замовлення для друку - 40 грн., Де при меншій сумі з'являється відповідне повідомлення.