Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Оренда рекламних конструкцій

Продаж і оренда бренд-воллів

Оренда бренд-воллу, прес-воллу та фотозони

Компанія RaketaPrint займається прокатом або орендою різних рекламних конструкцій, таких як бренд-волл, прес-волл, фотозони, павуки та ін. Займаючись рекламною діяльністю і широкоформатним друком, обслуговуючи в цьому напрямку виставки, свята, корпоративи та інші заходи компаній, ми помітили актуальність подібних послуг і для приватних осіб, в разі їх використання на весіллях, днях народжень, випускних вечорах і т.д. Якщо в першому випадку компанії і фірми можуть дозволити собі свій власний бренд-волл, то у випадках використання подібних рекламних конструкцій на правах власника на приватних заходах це буде не зовсім правильним, так як їх зберігання може викликати незручності для власника. Уявіть собі, що у вас на балконі буде лежати розібраний бренд-волл 3х3 метра, який не так вже й часто використовується, а його деякі деталі являють собою алюмінієві трубки довжиною 3 метри... А використання бренд-воллу на правах оренди позбавить вас від цієї ситуації, тим більше, в нашій компанії можна домовитися в індивідуальному порядку про наше власне транспортування, монтаж і демонтаж конструкції, що дуже зручно для таких заходів як весілля, корпоративи, ювілеї та дні народження, де і так багато клопоту крім установки цих бренд-воллів.

Прокат бренд-воллу у Харкові

Бренд-волл порівняно нещодавно став широко використовуватися у Харкові, займаючись широкоформатним друком уже понад 10-ти років, до нас не часто зверталися за печаткою банера для бренд-волла, але на сьогоднішній момент бренд-волл, прес-волл, рекламні павуки і розтяжки, фони для фотозон стали настільки поширені, що рідко зустрінеш захід без їх використання. Дні народження, ювілеї, весілля майже не обходяться без бренд-воллу з родинними гербами, колажів з фотографій або у вигляді фону фотозони, де всі бажаючі можуть сфотографуватися і, таким чином, зберегти в пікселях свою участь на цьому заході, показавши на фото свої почуття і емоції. Корпоратив або старт рекламної кампанії, прес-конференція або звичайний майстер-клас - бренд-волл або прес-волл буде до речі, вся фото і відеозйомка буде з ідеальним фоном, мало шансів, що хтось сторонній потрапить в кадр - і тут вся конструкція вдало впишеться в будь-який формат і стиль заходу. Виставки послуг, товарів і навіть тварин, сезонні ярмарки, прем'єра фільму або книги - сьогодні все супроводжується максимальним забезпеченням в плані реклами та дизайну і такі рекламні конструкції як бренд-волл, прес-волл, павук-розтяжка і рол-апп у всіх випадках буде актуальним придбанням, як на правах власності, так і на правах оренди.

Оренда бренд-воллу з банером

Більшість наших замовлень - це друк банера з наступним його монтажем на різні рекламні конструкції. І саме банер використовується в бренд-воллах і прес-воллах, тому що його можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні. Банер досить стійко переносить деформації, сонячне світло, механічний вплив, тертя - його зносостійкість досить на високому рівні, роздруковане на ньому зображення довгий час не втрачає своєї якості, складений в рулон він не займає багато місця. Взявши в оренду бренд-волл і одночасно роздрукувавши в нашій компанії потрібний Вам макет на банері (врахуйте також можливість скористатися у нас і послугами дизайнера) - і практично в одному місці і досить швидко в Вашому розпорядженні буде готова рекламна конструкція при цьому всі ціни будуть мінімальні! Працюючи з нами безпосередньо можна взагалі не приїжджати до нас в офіс - дізнаємося деталі по телефону, узгодження макетів по Viber або E-mail, оплата поповненням на карту або рахунок, таким способом вже багато харків'ян провели свої заходи з красивим бренд-воллом або фотозоною, особливо не заморочуючись нюансами. Скористайтеся нашими послугами і Ви!

Найменування

Ціна, грн.

Продаж

Оренда

1.

Бренд-волл (прес-волл) 2х2 м

600

300

2.

Бренд-волл (прес-волл) 3х2 м

800

400

3.

Павук рекламний (розтяжка для банера) 0,8х1,8 м

550

-

4.

Павук рекламний (розтяжка для банера) 0,6х1,6 м

450

-

Для більш точної інформації зв'яжіться з нашими менджерами найбільш зручним для Вас способом

🚹 Що таке бренд-волл?

Бренд-волл - це розбірна конструкція з хромованих трубок, які представляють собою жорстку раму для кріплення і натяжки банера або тканини з надрукованим зображенням, зазвичай у вигляді повторюваних логотипів, гербів або інших фігур.

💼 Для чого зазвичай орендують бренд-волл в бізнес-секторі?

Бренд-волл потрібні для корпоративних заходів, на виставках, при проведенні промо-акцій і т.д. Він використовується як готовий фон для фотографування або просто для візуального позначення рекламного майданчика.

👑 Навіщо потрібні бренд-волли для приватних осіб?

Популярно використання бренд-воллу на весіллях, ювілеях, випускних та інших заходах. На банері можна розмістити герб, колаж з фотографій або інші значущі для людей символи, що додасть грандіозність свята, а також з'явиться офіційне місце, де можна вдало фотографуватися.

💰 Скільки коштує оренда і купівля бренд-воллу в RaketaPrint?

Ціни на оренду і купівлю бренд-Волл різних розмірів дивіться на нашому сайті. Ми намагалися зробити ціни такими, щоб було однаково зручно, як брати бренд-Волл на прокат, так і купувати його. Якщо у Вас є питання або пропозиції з приводу бренд-Волл - телефонуйте!

Фотозвіти по бренд-воллу: