Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Замовити онлайн

Виберіть спосіб замовлення:

Закрити

Рекламні щити

Рекламні щити Харків

Рекламні щити | Коротко

Рекламні щити дуже поширені в Харкові. Ми займаємося виготовленням рекламних щитів, які активно використовуються багатьма організаціями і підприємствами. Відрізняються рекламні щити від білбордів меншою площею поверхні, ваги і висоти конструкції. Замовивши виготовлення рекламного щита і правильно його розмістивши, Ви отримаєте особисту рекламну площадку, яка значно підвищить ефективність всієї реклами.

Рекламні щити | Подробиці

Що таке рекламний щит? Рекламний щит - це конструкція, яка складається з рами, покритої листами, і опори. Простіше кажучи, рекламний щит, який ми виготовляємо - це особистий білборд, тільки малих розмірів. Як правило, встановлюється такий рекламний щит безпосередньо біля будівлі організації і підприємства, щоб оточуючі люди могли бачити рекламну та іншу корисну інформацію. Активно використовуються рекламні щити в тих організаціях, де вже вся вдала площа зайнята важливими видами зовнішньої реклами, і їм необхідно періодично інформувати людей про проведення нових або короткострокових рекламних кампаніях або акціях. Бувають випадки, коли знайти певну організацію чи підприємство досить проблематично, тому просто необхідно встановлювати рекламний щит з вказівкою напрямку або схеми проїзду.

Ціна виготовлення рекламного щита

Ціна виготовлення рекламних щитів розраховується індивідуально. Адже нам потрібно прорахувати безліч факторів, які впливають на вартість, починаючи від матеріалів і закінчуючи часом виготовлення. Тому, найкращим варіантом дізнатися ціну за рекламний щит - це зв'язатися з нами найбільш зручним для Вас способом і описати те, що Вам необхідно. Будьте впевнені в тому, що наші ціни є низькими, тщму що за всі роки роботи, які ми виготовляємо зовнішню рекламу, вже сформувалися тісні зв'язки з постачальниками, які надають нам комплектуючі та матеріали з величезними знижками, наші фахівці витрачають мінімум часу для виготовлення рекламних щитів без шкоди якості, і ми маємо всю необхідну базу виготовлення будь-яких щитів прямо на місці.

📰 Що таке рекламний щит?

Рекламний щит - це конструкція з невеликою рекламною площею, зовні схожа на білборд, але поступається йому розміром і пропорціями. Використовується як власна рекламна майданчик магазину або підприємства, зазвичай, поза приміщенням.

🏪 Де встановлюють подібні рекламні щити?

Зазвичай, їх встановлюють на території підприємств, фірм та установ на видних місцях, біля магазинів, торгових центрів, на ринках, парковках і т.д., де велика ймовірність залучення уваги до рекламного матеріалу.

☘ Які можуть бути особливості рекламного щита?

Можна зробити за стандартним шаблоном (щит + опора), так і застосувати різні дизайнерські рішення, які покращують зовнішній вигляд конструкції. Саму площу можна зробити з можливістю швидкої зміни рекламного матеріалу, застосувати підсвічування і т.д.

💰 Яка ціна виготовлення рекламного щита?

Ціна виготовлення рекламного щита прораховується індивідуально, так як залежить від багатьох факторів, таких як розмір, вага і висота, вартість деталей, складність конструкції, обсяг робіт і т.д. Пропонуємо звертатися за детальним прорахунком в RaketaPrint.

Фотозвіти виготовлення рекламних щитів: