Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Широкоформатний друк

Ми виконуємо повний спектр послуг з широкоформатного друку в Харкові. А широкоформатний друк - це цифровий друк великих форматів, при якому зображення наноситься на матеріали великих площ. Даний вид друку є найкращим щодо ціни, якості та ефективності. Наші послуги: друк на банері, друк на плівці, друк на полотні, друк на сітці, друк One way vision, друк на папері, друк на тканині, друк на шпалерах и послуги дизайну.

Детальніше...

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама - найпопулярніший вид реклами, через низьку собівартість і при цьому досить високу ефективність. Найбільш часто в Харкові з зовнішньої реклами зустрічаються вивіски, штендери, лайтбокси та ін. Ми займаємось виготовленням вивісок, виготовленням об'ємних літер, та рекламних щитів, також виготовляємо лайтбокси. Ми виконаємо також і всі інші послуги в області виготовлення зовнішньої реклами.

Детальніше...

Інші послуги

Отже, крім широкоформатного друку і виготовленням зовнішньої реклами ми займаємося наданням супутніх послуг. Ми зробимо все, що може хоч трохи відноситися до зовнішньої реклами. І ось реклама готова, і що далі? А ми виконуємо послуги монтажу, установці та поклейці. Також, якщо Вам знадобилася плотерна підрізка, ламінація або друк поліграфії чи обклеювання авто - це також можна зробити у нас.

Детальніше...

Контакти

Ми знаходимося: г. Харків, вул. Плеханівська 112. Найближча станція метро - "Завод імені Малишева". Переглянути схему проїзду можна в подробицях. Наші контактні номери телефонів:

+38 (057) 780 39 92, +38 (066) 33 295 66, +38 (067) 871 55 28

Детальніше...
Широкоформатний друк

Фотозвіти:

Наше відео:

🚩 Які особливості широкоформатного друку в RaketaPrint?

Зовсім недавно ми закінчили оновлення виробничих мошность, закупивши нові і сучасні принтери, які друкують в досконалій якості. Ціни на широкоформатний друк вирішили зробити нижче ринкової - так у Вас з'являється шанс отримати найкраще з можливого в Харкові за вартістю, нижчою від ринкової.

🎁 Яка ціна широкоформатного друку?

Всі ціни на окремі види широкоформатного друку і супутні послуги вказані на нашому прайсі. Також ми часто проводимо акції і надаємо знижки для наших клієнтів - зателефонуйте нам, можливо саме зараз ціни нижчі, ніж в прайсі.

🏆 Що особливого в зовнішній рекламі, яку робить RaketaPrint?

Ми спочатку підходимо до розробки зовнішньої реклами з метою зробити її краще, помітніше і якісніше, ніж це прийнято в Харкові. Вдалий макет, яскраві кольори, висока надійність і довговічність при низькій ціні дозволить Вам задіяти для реклами велику площу, що зробить її більш ефективною.

💰 Яка вартість виготовлення зовнішньої реклами?

Вартість виготовлення зовнішньої реклами розраховується індивідуально після виїзду, виміру і затвердження макета. Але на стандартні пропозиції ціни відомі - зайдіть, наприклад, на сторінку виготовлення об'ємних літер і переконайтеся, що вартість найнижча в Харкові.