Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Широкоформатний друк

Друк на банері

Друк на банері або друк банерів - найбільш затребуваний вид широкоформатного друку. Він має такі переваги, як низька ціна друку, простота у використанні, широкі можливості застосування. Крім цього, банер порівняно легкий і довговічний. Якщо Ви вирішите виготовити банер, він не втратить актуальності на протязі довгого періоду часу

Докладніше...

Друк на плівці

Друк на плівці дуже активно використовується в широкоформатному друку. Друк на плівці має на увазі собою печатку на самокліючій плівці, яку називають "Oracal". Ми використовуємо плівки високої якості, які виготовляє німецький виробник "Orafol". Бувають плівки матові і глянцеві. Для друку на плівці ми використовуємо якісні сольвентні чорнила.

Докладніше...

Друк на полотні

Друк на полотні широко затребуваний в зовнішній рекламі та інтер'єрі. За допомогою даного виду друку можна виготовляти справжні картини, саме тому даний вид друку часто називають "друк картин". Полотно надасть будь-якому зображенню приємну теплоту і особливу глибину промальовування. Для широкоформатного друку ми використовуємо тільки якісні полотна і фарби, що зробить Ваші картини красивими і довговічними.

Докладніше...

Друк на сітці

Друк на сітці - це вид широкоформатного друку, де носієм надрукованого зображення є банерна або вінілова сітка. Спочатку сітка використовувалася для закриття фасадів великих площ. При реконструкції і будівництві будівель сітка затримує пил, а надруковане на ній зображення макета фасаду інформує оточуючих про майбутній вигляд будівлі. Тепер друк на сітці широко застосовується і в зовнішній рекламі.

Докладніше...

Друк на One Way

Друк на One Way - вид широкоформатного друку, де зображення рекламного характеру наноситься на спеціальну плівку "One way vision". Застосовується даний вид широкоформатного друку при оформленні вітрин і автотранспорту. З одного боку на плівці чітко видно надруковане зображення, а з іншого боку людське око на ній не фокусується і бачить "крізь нього", завдяки чорному кольору і маленьким отворам.

Докладніше...

Друк на папері

Друк на папері - вид широкоформатного друку, який застосовується в зовнішній рекламі. Друк на папері використовують, коли термін розміщення рекламі не довгий, вона буде постійно перебувати всередині приміщень або папір захищений від атмосферних явищ. На білбордах і сітілайтах, де реклама актуальна тільки протягом місяця, дуже часто застосовується папір.

Докладніше...

Друк на тканині

Друк на тканині застосовується в зовнішній рекламі та інтер'єрі. За допомогою даного виду друку можна красиво оформити торгову палатку, виготовити цікаву сувенірну продукцію, прапори держав, компаній або фірм, цікаво оформити інтер'єр. Надрукувавши на тканини зображення, Ви зробите його яскравим, живим і довговічним.

Докладніше...
Широкоформатний друк
📠 Що таке широкоформатний друк?

Широкоформатний друк - це послуга друку зображень великих розмірів на папері, банері, самоклеючій плівці, сітці, тканини і т.д. + Додаткові послуги, наприклад, проварка / проклейка країв, склеювання частин великого макету, установка необхідних для монтажу елементів.

🏪 Навіщо потрібні послуги широкоформатного друку?

Широкоформатний друк, в основному, потрібна для виготовлення зовнішньої реклами, а саме, вивісок для магазинів, розтяжок з рекламою на фасадах будинків, друку на білбордах, рекламних щитах, обклеювання вітрин, вікон або транспорту і т.д.

👀 Яку послугу широкоформатного друку мені вибрати?

Залежно від завдання і цілей реклами, можна вибрати друк на банері, плівці, папері, тканини, полотні і навіть шпалерах. Зателефонуйте нам - і ми допоможемо Вам визначитися, що краще підходить, як з точки зору якості, так і з точки зору вигоди.

💰 Яка ціна широкоформатного друку в RaketaPrint?

Ціни на різні види широкоформатного друку, а також супутні послуги, вказані в нашому прайсі. Ми ще зробили зручний калькулятор широкоформатного друку - прорахувати там свої витрати на друк і супутні послуги легше простого - спробуйте!