Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Монтаж, установка, поклейка

Монтаж, установка, поклейка| Коротко

Ми надаємо послуги монтажу, установки або поклейки зовнішньої реклами. Наші фахівці мають великий досвід роботи в даному напрямку по місту Харкову таМонтаж, установка, поклейкаській області. Ми виконуємо якісний монтаж рекламних конструкцій, завжди враховуємо побажання замовника, а максимальним пріоритетом для нас при монтажі зовнішньої реклами завжди залишається надійність, довговічність і ефективність.

Монтаж, установка, поклейка| Особливості

Виготовляючи довгий час всі види зовнішньої реклами ми так само займаємося її безпосереднім монтажем. Способи монтажу зовнішньої реклами можуть бути різні, вони залежать від типу рекламної конструкції. Монтаж рекламних конструкцій здійснюється нашими фахівцями завжди якісно, адже великий досвід, власна виробнича база і наявність всіх необхідних елементів кріплень допомагає виконати монтаж практично будь-якої реклами.

Монтаж, установка, поклейка| Ціна

Ціна на даний вид послуг завжди розраховується індивідуально. Тут необхідно враховувати безліч факторів, що впливають на ціну. Щоб дізнатися точну ціну на даний вид послуги - зв'яжіться з нами найбільш зручним для Вас способом і повідомте подробиці монтажу, установки або поклейки зовнішньої реклами.

Фотоотчёт: