Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Зовнішня реклама

Виготовлення вивісок

Вивіска - це перше, що робить будь-яке підприємство чи організація з зовнішньої реклами. Погодьтеся, цей елемент зовнішньої реклами є головним. Вивіска - це конструкція, яка гарно оформлена і являє собою назву магазину або іншого закладу. Вивіски бувають плоскими і об'ємними, світловими і несвітлові, фасадними і інтер'єрними, неоновими, інформаційними, динамічними, комбінованими і т.д.

Докладніше...

Об'ємні букви

Об'ємні букви вже довгий час сильно затребувані в Харкові. Вся справа в тому, що об'ємні букви звертають на себе увагу оточуючих, легко читаються і запам'ятовуються. І з урахуванням ефектного виду, об'ємні букви мають порівняно низьку ціну. Розрізняють різні види об'ємних літер, такі як зовнішні та інтер'єрні, світлові та несвітлові об'ємні літери, об'ємні букви з металу, пластику або пінопласту.

Докладніше...

Рекламні щити

Рекламні щити дуже поширені в Харкові. Ми займаємося виготовленням рекламних щитів, які активно використовуються багатьма організаціями і підприємствами. Відрізняються рекламні щити від білбордів меншою площею поверхні, ваги і висоти конструкції. Замовивши виготовлення рекламного щита і правильно його розмістивши, Ви отримаєте особисту рекламну площадку, які значно підвищить ефективність всієї реклами.

Докладніше...

Виготовлення штендерів

Штендери - це невеликий переносний рекламний щит, який відноситься до мобільного виду зовнішньої реклами. Зазвичай, він встановлюється недалеко від рекламодавця. Використовуючи штендер в зовнішній рекламі, Ви значно підвищите її ефективність, і все це за помірною ціною. Розміри штендера зазвичай не перевищують розміри 0,6 х 1,3 м. Завдяки такій компактності, штендер стає потужним засобом зовнішньої реклами.

Докладніше...

Виготовлення лайтбоксів

Лайтбокси (світлові короби) - найбільш популярний вид зовнішньої реклами в Харкові. Відмітною ознакою лайтбоксу є внутрішнім світлом, тому він привертає увагу в будь-який час доби. Лайтбокс часто називають вивіскою з внутрішньою підсвіткою, і це дійсно так, адже світло, який проходить на просвіт, змушує рівномірно світитися все рекламне зображення.

Докладніше...
Зовнішня реклама
💎 Які особливості зовнішньої реклами в RaketaPrint?

Ми виготовляємо зовнішню рекламу вже більше 10 років! Колосальний досвід роботи, власне виробництво, тільки якісні матеріали - ми можемо собі це дозволити за рахунок партнерських цін, які надають нам постачальники як найкращим клієнтам.

🏪 Що краще вибрати з зовнішньої реклами?

Залежно від того, які цілі вона повинна виконувати, і який бюджет виділений на неї. Наприклад, комплект з оформлення рекламою невеликого магазину - це вивіска (об'ємні букви або лайтбокс), плотерна підрізка на вікна і, можливо, штендер.

🎨 Як зробити зовнішню рекламу більш ефективною?

Нас всюди оточує зовнішня реклама магазинів, підприємств і фірм, і виділитися серед них допоможе якісний і продуманий дизайн. Унікальний стиль, ефектні прийоми по залученню уваги, розумний креатив, заклик до дії - в комплексі з основами це буде безпрограшний варіант.

💰 Скільки коштує виготовлення зовнішньої реклами в RaketaPrint?

Виготовлення зовнішньої реклами розраховується індивідуально. Дизайн макета, витрати на виготовлення, монтаж, вартість матеріалів, додаткові послуги - точна ціна стає доступною після прорахунку конкретного замовлення. А для основних елементів на нашому сайті ми підготували прайс-лист - заходьте!