Вимоги до макету

Растровий файл у форматі TIFF, колір палітри CMYK.

Векторний файл у форматі CDR, колір палітри CMYK.

Шрифти повинні бути переведені в криві.

Розміри і роздільна здатність файлів.
Файл готується в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 65-150 dpi.

Закрити

Повідомлення відправлено

Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом для відповіді.
Дякуємо, що звернулися до нас!

Закрити

Виникла помилка

На жаль, Ваше повідомлення не було відправлено.

Причиною могло стати все що завгодно - від тимчасових неполадок на сайті, які ми зазвичай оперативно усуваємо, до підозри Вашого листа на наявність спаму.

Приносимо вибачення за час, який Ви витратили на заповнення форми.

Пропонуємо зв'язатися з нами за телефонами:

+38 (057) 756 28 46
+38 (066) 33 295 66
+38 (067) 871 55 28

Закрити

Інші послуги

Ламінація

Ламінація - це процес покриття різноманітної поліграфічної продукції спеціальною прозорою плівкою. Основна мета ламінації - захистити поліграфічну продукцію від зовнішнього впливу і малих механічних пошкоджень. Зазвичай застосовується ламінація, щоб продовжити життя друкованої продукції, адже заламінувавши їх, можна надати додаткову стійкість до механічних впливів.

Докладніше...

Обклеювання авто

Обклеювання авто рекламою - послуга, яка постійно потрібно нашим клієнтам. За весь період діяльності наші співробітники оклеїли безліч автомобілів, автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також деякі спеціальні види транспорту. Великий досвід роботи наших співробітників дозволяє виконати якісний монтаж реклами на авто будь-якого виду, через що термін служби рекламного зображення буде максимально довгим.

Докладніше...

Монтаж, установка, поклейка

Ми надаємо послуги монтажу, установки або поклейки зовнішньої реклами. Наші фахівці мають великий досвід роботи в даному напрямку по місту Харкову та Харківській області. Ми виконуємо якісний монтаж рекламних кострукцій, завжди враховуємо побажання замовника, а максимальним пріоритетом для нас при монтажі зовнішньої реклами завжди залишається надійність, довговічність і ефективність.

Докладніше...

Плотерна підрізка

Плотерна порізка (плотерна підрізка) - це процес вирізання тексту або зображення на самоклеючих вінілових плівках. Після вирізання дані зображення або текст легко перенести і надійно приклеїти на гладку поверхню. Застосовується плотерна порізка для оформлення вікон і вітрин магазинів, обклеювання авто, виготовленні штендерів, табличок, покажчиків, знаків та інших предметів з гладкою поверхнею.

Докладніше...

Друк поліграфії

У нас Ви можете замовити друк поліграфічної продукції, такої як друк візиток, календарів, брошур, буклетів, листівок, сувенірів ... Наша власна виробнича база і база наших партнерів може робити безліч різноманітних видів поліграфічної продукції за помірними цінами. Наші фахівці завжди пропонують цікаві, ефективні та актуальні рішення будь-яких поставлених перед замовником завдань.

Докладніше...